Hizmet Koşulları

Personeliz.net aracılığı ile sunulan herhangi bir hizmeti kullanabilmek için Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Poliçesi kabul edilmelidir. Personeliz.net’e üye olan herkes bu metinleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş olduğunu kabul ve taahhüt eder. Sözleşmelerde Personeliz.net tarafından belirtilen tüm taahhütler geçerlidir, ancak bu sözleşmeler daha önceden belirtmeksizin değiştirilebilir. Bu nedenle tüm kullanıcıların bu sözleşmeleri zaman zaman takip etmesi gerekmektedir.

Personeliz.net, kullanıcılarının Kullanıcı Sözleşmesi’ne uymadığı/ihlal ettiği durumlarda tek taraflı olarak hizmeti feshedebilme hakkını saklı tutar. İhlal sebebi ile fesih halinde ücret iadesi yapılmaz. Kullanıcının sözleşmelerle tam uyum içerisinde hizmet almaktan cayma hakkı bulunmaktadır. Caymaya dair bildirim kullanıcının sorumluluğunda olup, telefon ya da e-posta yolu ile Personeliz.net’e iletilmelidir. Bir kısmı ya da tamamı kullanılmış bir hizmetin iadesi mümkün değildir. Kullanıcı herhangi bir hizmet alırken bu metni kabul eder.

Personeliz.net, kullanıcı sözleşmesine ve gizlilik poliçesine dayanarak, sözleşmelerde yer alan haklarını kullanarak, firmanın üyeliğini tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih durumunda, Personeliz.net’in aldığı ücretler kullanıcıya iade edilmez.